Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Raport mbi Veprimtarinë e Këshillit Bashkiak për Vitin 2023 dhe Transparencën në Procesin e Vendimarrjes

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *