Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Festivali Mbarëkombëtar i Valles “Dyshja na Bashkon”

Nën mbështetjen e Ministrisë së Kulturës së Kosovës për herë të parë 🇽🇰 në Prishtinë u zhvillua Festivali Mbarëkombëtar i Valles “Dyshja na Bashkon”, ku mori pjesë dhe Qendra Kulturore e Fëmijëve “Adem Hoxha Gramsh “Ronela Murati dhe Emilia Duzha morën çmimin “ Vallja dyshe më e mirë vajzash”💃Suksese dy artisteve tona në përçimin e traditës dhe kulturës tonë.

Share and Enjoy !

Shares